به نام بزرگترین معمار جهان هستی

گروه مهندسان مشاور آوان فعالیت خود را در زمینه مهندسی معماری،مهندسی عمران، مهندسی برق و مکانیک، معماری داخلی، مرمت ، طراحی منظر، نظارت، اجرا و مشاوره در سال 1389 آغاز نمود. این شرکت با تکیه بر دانش فنی و خلاقانه متخصصان خود با درک و فهم ماهیت فضا با رویکرد داشتن فضایی بیشتر و مفیدتر به نظارت و اجرای پروژه های معماری، از ابتدا تا طراحی دکوراسیون داخلی همراهی مطمئن در تمامی مراحل اجرا پروژه شما خواهد بود.
این شرکت در طراحی پروژه های خود مانند معماران مطرح دنیا مانند فرانک لوید رایت به شناخت روحیات، فرهنگ و نیازهای کارفرمایان می پردازد که طی صحبت با آنها و جلسات متعدد و با توجه به افزایش رضایت‌مندی مشتریان، افزایش کیفیت خدمات، کاهش زمان ارائه خدمات، افزایش بهره‌وری سازمانی و با تکیه بر نوآوری ،خلاقیت و کار تیمی، به نحوی که موجب صرفه جویی و استفاده بهینه منابع در جهت تحقق اهداف گردد. هدف اصلی این شرکت بالا بردن کیفیت زندگی و فضای زیستی تمام اقشار جامعه به کمک ارتقاء کیفیت طراحی و ساخت و ساز است.
گروه معماران آوان با بهره گیری از توان بالای هنری، علمی، و فنی تیم طراحی- مهندسی مجرب خود، برخورداری از امکانات گسترده اجرایی و عمرانی منطبق با معیارهای بین المللی، و همچنین بومی سازی دانش و بکارگیری الگوهای روز معماری جهان توانسته است نقش به سزایی در طراحی و ساخت انواع پروژه های تجاری، فرهنگی، مسکونی ویلایی و آپارتمانی، منظر و اداری داشته باشد.

ارزش‌های ما:

1- ديدگاه مشتری مداری به عنوان نقطه تمرکز ارزش‌ها
2- خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی
3- صداقت، درستکاری، اعتماد و پایبندی به تعهـدات
4- قانونمندی و رعایت اصل احترام متقابل
5- تلاش و پویایی تیمی ومشارکتی
6- استفاده بهينه از منابع
هرچند پروژه ها بیشتر بر پایه تلاش های فـردی شکل گرفت ، ما سعی کردیم تا زمینه های لازم برای تغییر به سوی کار گروهی را فراهم آوریم .گروه ما به تدریج شکل گرفت و نیروهای ارزشمندی به آن اضافه شد . اما مهمترین افتخـار ما اعتمـاد کار فرمایان نسبت به خدمات ما بوده است . ما بر این باوریم که معمـاری رنگ زیبایی به خود نمی گیرد مگر آنکه بر پایه های دانایی و راستی استوار باشد ؛ و پویا و بالنده نمی شـود مگر با ممارسـت مبتنی بر دانش ؛ و شکل نمی پذیرد مگر با مسئولیت پذیری آگاهانه . هدف ما در گروه معماری آوان تولید معماری با کیفیت بالا در طراحی و توجه دقیق به جزییات اجرایی و ساخت است .
معماری ، هنری اصیل است که رابطه تنگاتنگ با زندگی انسان ها دارد . بنابراین وظیفه داریم تا فرآیند خلق معماری را از شروع شیوه های صحیح برای طراحی تا اطمینان از بالاترین کیفیت ممکن برای محصول معماری گام به گام دنبال کنیم .